Tréner

Simi

„Tancu sa venujem od 5 rokov. Som absolventkou Súkromného tanečného konzervatória Dušana Nebylu v Trnave, odkiaľ som pokračovala v štúdiu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Po získaní titulu Mgr. art. v odbore Tanec pre deti a mládež som sa stala členkou Baletu Štátnej opery v Banskej Bystrici, kde som interne pôsobila 3 roky, externe až do covidového obdobia.

Po celý čas (či už popri štúdiu alebo divadle) som vyučovala tanečnú prípravu a najmä klasický tanec na viacerých tanečných školách, základných umeleckých školách, či v športových kluboch deti od 3 rokov až po dospelých bez vekového obmedzenia.

Počas letných sezón som absolvovala viaceré workshopy a certifikované kurzy (SK, AT, HU, USA).

V súčasnosti ma ako lektorku nájdete v All in Gym a spriatelenom DanceContinent.

Na tejto práci ma najviac baví to, že môžem byť súčasťou zmysluplne využitého voľného času každého jedného, kto príde, pretože verím, že tanec a pohyb nás robí lepšími, tolerantnejšími a šťastnejšími ľuďmi. :)''

Kurz

FLEXI

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Simi

Flexi, Tanec

Naty

Flexi

Zuzka

Flexi

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 43,00

Najbližšia hodina 20.07.2024

Pozrieť detail
Kurz

BALET FIT

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 19.07.2024

Pozrieť detail
Kurz

BALET

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Tanec
Trvanie: 8 týždňov

Nové hodiny čoskoro.

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.