Pomoc

Návody, inštrukcie
a iné užitočné informácie

V tejto sekcii nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o používaní stránky Allingym.sk.
Podstatné návody a inštrukcie, ktoré vám pomôžu
s ľahkosťou ovládať funkcionality, ktoré sú na našom webe dostupné.

Zrušenie rezervácie a vrátenie peňazí

V prípade, že si zarezervujete kurz alebo hodinu a chcete rezerváciu zrušiť, je potrebné tak urobiť včas. V opačnom prípade stratíte nárok na vrátenie peňazí či náhradnú hodinu, prípadne bude potrebné hodinu či kurz dodatočne zaplatiť.

  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu.
  • Zrušiť rezerváciu kurzovej hodiny je možné najneskôr 8 hodín pred začatím hodiny.
  • Zrušiť rezerváciu jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny.
  • Zrušiť rezerváciu workshopu je možné najneskôr 72 hodín pred začatím workshopu.
  • Zrušiť rezerváciu open class je možné najneskôr 3 hodiny pred začatím hodiny.

Po tomto čase už nebude možné rezerváciu zrušiť ani refundovať.

V prípade včasného zrušenia zaplatenej rezervácie vám budú peniaze vrátené na bankový účet alebo v hotovosti na prevádzke.

V prípade neskorého zrušenia nezaplatenej rezervácie vás poprosíme o dodatočné uhradenie rezervácie z dôvodu neskorého odhlásenia.

Pre zrušenie rezervácie sa prihláste na svoj účet a prejdite na sekciu"Môj účet" vpravo hore na stránke a otvorte si záložku "Moje rezervácie".

Awesome Image

Pri rezerváciách, ktoré bude možné zrušiť, uvidíte tlačidlo "Zrušiť rezerváciu". Rezervácie, pri ktorých už uplynul čas na zrušenie rezervácie, budú mať toto tlačidlo šedé a nedostupné.

Po klikutí na tlačidlo "Zrušiť rezerváciu" budete presmerovaný na stránku s potvrdením zrušenia rezervácie. Po potvrdení zrušenia rezervácie sa vstupy na hodiny stávajú neplatné.

Svoje zrušené rezervácie budete môcť vidieť v sekcii "Môj účet" v záložke "Zrušené rezervácie".

Awesome Image

Nahrádzanie hodín a kredity

V prípade, že si zarezervujete kurz a niektorá z hodín vám časovo nevyhovuje, je možné si jednu hodinu z kurzu nahradiť akoukoľvek inou hodinou z nášho aktuálneho rozvrhu, pokiaľ táto hodina nie je plne obsadená.

Pre nahradenie hodiny sa prihláste na svoj účet a prejdite na sekciu "Môj účet" vpravo hore na stránke a otvorte si záložku "Moje rezervácie".

Awesome Image

V tabuľke kurzu si vyhľadáte hodinu, ktorej sa nezúčastníte a vpravo kliknete na tlačidlo „Nahradiť hodinu“.

Toto tlačidlo bude dostupné najneskôr 3h pred začiatkom hodiny, potom sa stane neaktívne a už nebude možné hodinu nahradiť.

Awesome Image

Po kliknutí na tlačidlo "Nahradiť hodinu", bude potrebné potvrdiť nahradenie hodiny. Po potvrdení nahradenia hodiny sa vám pripíše na účet kredit na náhradu. Tento kredit je možné použiť na akúkoľvek hodinu z aktuálnej ponuky kurzov, pokiaľ táto hodina nie je plne obsadená a to najneskôr do konca kurzu.

Awesome Image

Hodina, ktorú si takto nahradíte bude označená ako "Nahradená hodina" a na túto hodinu už nebudete prihlásený.

V prípade, že ste si na danom kurze už jednu hodinu nahradili, ďalšia náhradná hodina už nebude dostupná a tlačidlo bude deaktivované. Počas jedného 4.-týždňového kurzu je možnosť jednej náhradnej hodiny. Počas jedného 8-týždňového kurzu je možnosť dvoch náhradných hodín.

Awesome Image

Počet kreditov, ktoré získate takýmto nahrádzaním hodín, viete preveriť vpravo hore na stránke vedľa sekcie "Môj účet".

Kredit, ktorý získate nahradením hodiny má platnosť od dátumu, kedy sa pripíše na váš účet do konca kurzu z ktorého kredit získate. Kredit automaticky zaniká po vypršaní platnosti a z účtu sa vám odpočíta.

Príklad:

Ak si rezervujete kurz, ktorého prvá hodina je 13.3. (začiatok kurzu) a posledná hodina je 10.4. (koniec kurzu) a odhlásite sa z hodiny 15.3. a dátum hodiny, ktorú si budete chcieť nahradiť za kredit je 10.4., tak platnosť tohto kreditu bude od 15.3. do 10.4. vrátane.

Kredit s takouto platnosťou bude možné uplatniť na rezerváciu jednej hodiny z aktuálnej ponuky kurzov, pričom hodina musí byť v dátume od 15.3. až do 24.4. vrátane, teda v intervale času, odkedy kredit vznikol až do jeho splatnosti.

Awesome Image

Aby ste kredit využili, vyhľadajte si z našej aktuálnej ponuky kurzov hodinu, o ktorú máte záujem. Prejdite na „Ponuku“, zvoľte záložku „Kurzy“ a vyberte si náhradnú hodinu.

Predaj jednorazových vstupov začína 3h pred začiatkom kurzu (po skončení predaju celého kurzu) alebo aj skôr, je kurz plne obsadený a niekto sa z hodiny odhlási. Dostupné len tie hodiny, ktoré nie sú plne obsadené.

V takomto prípade bude sprístupnené tlačidlo na rezerváciu jednej hodiny z kurzu.

Hodinu z kurzu je možné rezervovať najneskôr 1 hodinu pred jej začiatkom.

Keď si vyberiete hodinu z kurzu, ktorá vám vyhovuje, kliknite na tlačidlo "Rezervovať hodinu".

Awesome Image

Na obrázku môžete vidieť, že v prípade ak máte platný kredit a je vhodný na náhradu za hodinu, objaví sa možnosť výberu spôsobu platby kreditom.

Keď dokončíte rezerváciu týmto spôsobom, nebude potrebné za rezerváciu zaplatiť a vaša rezervácia bude platná.

Keďže kredity majú platnosť do konca daného kurzu, nemusíte si hodinu nahradiť okamžite, ale môžete si voľbu premyslieť a vrátiť sa k výberu náhradnej hodiny neskôr.

Awesome Image

Rezerváciu uvidíte aj v sekcii "Môj účet" v záložke "Moje rezervácie", pričom spôsob platby bude "Kredit".

Awesome Image

1000 +

Spokojných klientov

8000 +

Odučených hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako si rezervujem miesto na kurze alebo workshope?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina) na rozvičku
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku na prezlečenie)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- hocičo v čom sa cítite pohodlne (tričko, tepláky/legíny)
- cvičí sa na naboso alebo v ponožkách
- dobrú náladu :)

Aké topánky sú vhodné na Exotic Pole Dance?

- odporúčame značky Pleaser USA alebo Hella Heels.
- čižmy majú stabilnejší členok, preto ich považujeme za vhodnejšie pre začiatočníkov
- objednáte ich napríklad na polejunkie.com alebo poledance32.sk, kde majú veľa topánok v zľave a ušetríte na poštovnom :)
- ak s Exotic Pole Dance len začínate a nechcete si hneď kupovať topánky, môžete cvičiť aj naboso

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako si rezervujem súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 40€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 37€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

HLAVNÝ VCHOD sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
VEDĽAJŠÍ (zadný) VCHOD sa nachádza zo strany vnútrobloku obytného domu. Tento vchod prosím používajte, keď idete na juniorské kurzy a kurzy gymnastiky.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-21 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps.

Ako zruším rezerváciu kurzu či workshopu?

Zrušenie rezervácie kurzu je možné najneskôr 48h pred začiatkom prvej hodiny z kurzu. Zrušenie rezervácie workshopu nie je možné. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.

Ako zruším rezerváciu kurzovej hodiny?

Zrušenie rezervácie kurzovej hodiny za kredit je možné najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny ak nie je uvedené inak.

Ako zruším jednorazovú hodinu?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, zrušenie rezervácie jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu open class a súkromnej hodiny?

V príipade zrušenie rezervácie open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.