čo ponúkame

Vystúpenia.

Usporadúvate firemnú akciu, svadbu, či narodeninovú oslavu?
  Radi by ste svojim hosťom ponúkli zaujímavý a originálny program?
  Ste na správnom mieste!

Okrem kurzov a hodín, ponúkame aj profesionálne vystúpenia na akúkoľvek príležitosť. Zabavte svojich hostí tanečno-akrobatickými vystúpeniami jednotlivca či vo dvojici, v interéri či exteriéri. Vystúpenia vieme vytvoriť na akúkoľvek tému a spoločenskú udalosť. Vďaka našej samostatne stojacej a elegentnej stage-ovej tyči sa vieme prispôsobiť akémukoľvek prostrediu.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám napísať a na všetkom sa dohodneme. Budeme sa tešiť :)
 

Máte záujem
o vystúpenie?

Napíšte nám

Adresa:

Mierová 29

Bratislava

Email:

info@allingym.sk

 

Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.