Tréner

Slavo

Zakladateľ značky All in gym.

„Gymnastike sa venujem od 4 rokov. Je to šport, ktorý je extrémne náročný na silu, flexibilitu, techniku a estetiku. Natoľko ma chytil za srdce, zostal som mu verný dlhé roky a dotiahol to až do reprezentácie. Za moje najväčšie úspechy považujem 3. miesto na svetovom pohári v Osijeku, 6. miesto na Európskych hrách v Baku a Minsku a 10. miesto na Majstrovstvách sveta v Katare. Okrem toho som zažil nespočetne veľa sústredení, najmä v Chorvátsku, Rakúsku a Anglicku, kde som zbieral vzácne skúsenosti od tých najlepších gymnastov a trénerov na svete.
Moje vedomosti pramenia aj z ukončeného štúdia v odbore Trénerstvo gymnastiky a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK . Trénovaniu detí a dospelých sa venujem dlhé roky.

Pole Dance sa venujem približne 2 roky a medzi moje doterajšie úspechy možem zaradiť prvé miesto spolu s Miškou ako Double na domácej súťaži Pole Dance Show Slovensko 2021 a taktiež sme získali prvé miesto na prestížnych zahraničnýh súťažiach Pole&Me 2020 a Pole Art Italy 2021.
V roku 2022 som získal krásne druhé miesto a historicky prvú medajlu pre Slovensko na IPSF majstrovstvách sveta Pole Sport vo Švajčiarsku.
V roku 2023 sme s Miškou obsadili 2. miesto na Pole Artistic Hungary, 1. miesto na IPSF CPSO 2023 a 1.miesto, ako aj cenu diváka na Pole Dance Show Slovensko 2023.
V lete 2023 som sa zúčastil aj 10 dňového campu s Dimintrym Politovom.

Som presvedčený o tom, že činnosť, ktorej sa venujeme, nás musí baviť a napĺňať, aby sme dosiahli najlepšie výsledky. Takýmto spôsobom by som vám rád predal svoje poznatky a skúsenosti na tréningoch.“

Kurz

GYMNASTIKA

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout, Flexi

Júlia

Gymnastika, Workout

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 8 týždňov

Cena 82,00

Najbližšia hodina 25.09.2023

Pozrieť detail
Kurz

MOBILITY

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout, Flexi

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 43,00

Najbližšia hodina 25.09.2023

Pozrieť detail
Kurz

HANDSTANDS

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout, Flexi

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 26.09.2023

Pozrieť detail
Workshop

PREMETY SO SLAVOM

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout, Flexi

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

Cena 25,00

Najbližšia hodina 30.09.2023

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.