Tréner

Muriel

„Moja športová cesta začala po materstve a po desaťročiach sedavého života. Svoju prvú hodinu Pole Dance-u som absolvovala v roku 2017 a rýchlo som si zamilovala ten pocit slobody, ktorý mi dáva, ako aj úžasnú komunitu. Pole Dance mi doslova zmenil život- zlepšil mi zdravie, pomohol získať späť sebaúctu a vytvoril priestor na kreatívnu sebarealizáciu.

Som taktiež akreditovaný Kondičný Tréner I. stupňa, inštruktor Pole Dance a mám za sebou aj trénerský kurz Ashtanga joga a mnoho Pole Dance workshopov so zahraničnými lektormi. Mimo štúdia som bežná pracujúca matka, mierne závislá na knihách, mačkách a CrossFit-e.

Na svojich hodinách sa zameriavam na techniku, teóriu, postupnosť a bezpečnosť. Rada vytváram originálne kombinácie, ktoré spájajú silu, krásu a flow. Nie som súťaživý človek, práve naopak – mojou najväčšou radosťou je umožniť iným dosiahnuť svoje ciele. Mojou motiváciou je pomôcť ľuďom, ktorí chcú vo svojom živote urobiť pozitívnu zmenu bez ohľadu na svoj vek alebo fyzickú kondíciu.

Teším sa na naše spoločné hodiny!"

Kurz

POLE DANCE

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Muriel

Pole Dance, Workout

Viola

Pole Dance, Tanec

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 17.07.2024

Pozrieť detail
Kurz

FULL BODY WORKOUT

Muriel

Pole Dance, Workout

Júlia

Gymnastika, Workout

Zameranie: Workout
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 17.07.2024

Pozrieť detail
Kurz

EXOTIC POLE DANCE

Muriel

Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 21.07.2024

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.