Tréner

Júlia

„Odmalička sa venujem rôznym športom a najdlhšie som zotrvala pri krasokorčuľovaní. Tomuto športu som sa aktívne venovala, trénovala som deti i dospelých a momentálne pôsobím najmä ako rozhodkyňa.

Súčasťou mojej športovej prípravy bola vždy aj gymnastika, ktorú považujem za základ mnohých pohybových aktivít. Ku gymnastike som sa intenzívnejšie vrátila nedávno a teší ma progres, ktorý vidím na sebe a na skupine, s ktorou trénujeme. Preto budem veľmi rada ak rovnakú radosť budem môcť sprostredkovať gymnastkám a gymnastom začiatočníkom.

Ako trénerke mi záleží na tom, aby si ľudia na mojich hodinách skúšali nové veci, napredovali a najmä, aby mali radosť z pohybu.''

Kurz

GYMNASTIKA

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Júlia

Gymnastika, Workout

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 8 týždňov

Cena 82,00

Najbližšia hodina 20.06.2024

Pozrieť detail
Kurz

FULL BODY WORKOUT

Muriel

Pole Dance, Workout

Júlia

Gymnastika, Workout

Zameranie: Workout
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 26.06.2024

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.