Detail kurzu Zameranie:

HIGH HEELS

High heels dance je nový tanečný štýl, ktorý vyzdvihuje ženskosť, učí ladnosť a kráse. Na kurze sa budeme venovať technike tanca na vysokých podpätkoch, balančným cvičenia, chôdze a nebude chýbať ani choreografia na hudbu. Okrem tanečných schopností získate aj poriadnu dávku sebavedomia a oddýchnete si od každodenných povinností. 

Level 0 (úplní začiatočníci) - Kurz je určený pre tých, ktorí nemajú alebo majú minimálne skúsenosti s tancom, či štýlom high heels. Na lekciách sa budeme venovať základnej technike, ktorá je dôležitá pre náročnejšie variácie, či choreografie. Osvojíme si chôdzu na opätkoch, základné tanečné prvky a venovať sa budeme aj jednoduchým choreografiám na hudbu. Level 0 odporúčame absolvovať aj tým, ktorí už majú tanečné skúsenosti z iných štýlov. High heels je veľmi špecifický, tanec na opätkoch si vyžaduje veľa práce na technike zameranej práve tomuto tanečnému štýlu. 

Level 1 (mierne pokročilí) - vhodný pre tých, ktorí už u nás absolvovali kurz High Heels level 0 alebo už majú tanečné skúsenosti. Na lekciách budeme pracovať na mierne náročnejších tanečných variáciach a prvkoch. Venovať sa budeme tiež technike floorworku a náročnejším choreografiám. 

Level 2 (pokročilí) - vhodný pre tých, ktorí majú osvojenú základnú techniku tanečného štýlu high heels. Na kurze budeme pracovať na náročnejších technických prvkoch, balančných cvičeniach, či zložitejších choreografiách v rýchlejšom tempe.

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Kurz

POLE DANCE JUNIOR

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Nové hodiny čoskoro.

Pozrieť detail
Kurz

GYMNASTIC WORKOUT

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Workout
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 27.06.2024

Pozrieť detail
Kurz

FLEXI

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 22.06.2024

Pozrieť detail