Tréner

Viola

„Pohyb je súčasťou môjho života už od malička. Venovala som sa gymnastike, plávaniu a modernému tancu, pri ktorom som ostala 10 rokov. V polovici roku 2021 ma učaroval práve Pole Dance pre jeho spojenie sily, flexibility, estetiky, kreativity a možnosť neustále sa zlepšovať. Zúčastnila som sa aj dvoch medzinárodných súťaží.

Aktuálne sa okrem Pole Dance venujem aj tancu, gymnastike, a ako začiatočník aj kalistenike a contortion. Vo svojom voľnom čase sa venujem hlavne študovaniu, doučovaniu chémie a čítaniu.

Vo svojich tanečných a trénerských schopnostiach sa rada neustále zlepšujem nielen na hodinách, ale aj na rôznych workshopoch. Samozrejme si vždy vážim aj spätnú väzbu od vás, ktorá ma posúva vpred.

Na hodinách Pole Dance vám rada odovzdám svoje skúsenosti, naučíme sa základné prvky a ich prepájanie do kombinácii. Na tréningoch Pole Choreo budeme spolu pretvárať pohyby pri tyči na tanečnejšiu nôtu so zameraním na hudobnosť a prevedenie. Teším sa na Vás! :)"

Ocenenia:
1. miesto DanceStar solo, 2017
1. miesto DanceStar solo, 2018
2. miesto Hoop & Pole Winter Cup, Women amateur Liberec, 2022

Kurz

POLE DANCE

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Muriel

Pole Dance, Workout

Viola

Pole Dance, Tanec

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 17.07.2024

Pozrieť detail
Workshop

POLE CHOREO s Viol

Viola

Pole Dance, Tanec

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.