Detail workshopu Zameranie:

MOVEMENT FLOW so Zuzkou

Movement flow systém je pohybová disciplína, ktorá je spojením sily, elegancie a radosti z pohybu v každej jeho forme. Movement flow spája v sebe prvky martial arts, floor work, animal flows, capoeira, Ido Portal moves, yogy, akrobacie, aerials, contentporary a iné.

Počas Movement Flow Workshopu sa naučíme vybranú sadu pohybových prvkov, ktoré budeme následne spájať do kreatívnych flows. Workshop je určený pre každého, či si o movement flow nikdy nepočul/a alebo skúsenosti s akýmkoľvek typom movementu už máš. Počas workshopu sa môžeš tešiť na individuálne a skupinové flows.

  • Level: Lmix, vhodné pre všetkých, aj bez predošlých skúseností
  • Trvanie: 90 minút
  • Cena: 25€

Rezervácia miesta je platná až po zaplatení workshopu a suma za workshop je nevratná.

Zaplatiť môžete dopredu v hotovosti v štúdiu alebo zvoliť platbu prevodom. 

O ZUZKE:

Zuzka miluje pohyb a všetky jeho kreatívne formy, ktoré môže odovzdávať svojmu okoliu.

Je certifikovanou učiteľkou Acro Yogy, Yogy, Meditácie, Movement flow systému a dalších techník. Miluje tanec, cestovanie a všetky slnečné dni plné pohybu.

Acro Yoga si ju našla nečakane a túto úžasnú prax si okamžite zamilovala. Acro Yoga nás učí užívať si malé víťazstvá a zároveň sa hravým spôsobom učiť rôzne techniky, pózy a vytvárať flows s úžasnou celosvetovou komunitou. Jej obľúbenou oblasťou sú kreatívne L-base flows a netradičné pozície. 

Zuzka učí Acro Yogu od roku 2019. Zúčastnila sa množstva medzinárodných Acro Yoga workshopov v Taliansku, Španielsku, Rakúsku, Holandsku či Mexiku a úspešne absolvovala Acro Yoga Teachers Training v Argentíne pod vedením Partner Acrobatics (2023), kde sa z nej (už aj) oficiálne stala certifikovaná učiteľka Acro Yogy.

Okrem Acro Yogy sa špecializuje aj na Movement flow systém. Movement flow spája v sebe prvky martial arts, floor work, animal flows, capoeira, Ido Portal moves, yogy, akrobacie, aerials, contentporary a iné. Movement flow systém je spojením sily, elegancie a radosti z pohybu v každej jeho forme. Vzdelanie a certifikáciu učiteľky Movement Flow absolvovala pod vedením Slava Goloubova. 

Zuzka rada skúma rôzne prístupy k výučbe pohybov so zameraním na detaily a je odhodlaná pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele kreatívnym, hravým a hlavne bezpečným spôsobom. 

Je súčasťou projektu Človek 2.0 (Pezinok, Slovensko) a spoluzakladateľkou projektu FlowIn Movement Studio (Santa Cruz de la Sierra, Bolívia).

Nové termíny už čoskoro!

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

LETNÝ DETSKÝ TÁBOR

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 1 týždeň
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

FLIPS so Slavom

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

ACRO YOGA so Zuzkou a Pihim

Zuzka

Flexi

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 120 minút
Level: LMIX

Cena 29,00

Najbližšia hodina 27.07.2024

Pozrieť detail