Detail workshopu Zameranie:

ACRO YOGA SO Zuzkou a Pihim

Acro Yoga je kreatívna pohybová disciplína, ktorá ťa posunie o level ďalej z pohľadu tvojich pohybových zručností, budovania sily a flexibility, kreativity a pod. Naučíš sa veriť svojmu telu o čosi viac a zároveň aj svojmu okoliu. No a hlavne, čaká ťa veľká zábava. 🤗

Počas Acro Yoga Workshopu sa naučíme netradičné acro pozície a zaujímavý acro flow. Workshop je určený pre každého, či už si acro nikdy neskúsil/a alebo skúsenosti s acro yogou máš. Pozície a flows, ktoré sa budeme učiť vieme modifikovať podľa šikovnosti účastníkov. Počas workshopu sa môžeš tešiť na individuálne cvičenia, cvičenia vo dvojiciach a trojiciach. Na workshop môžeš prísť individuálne, môžeš zobrať svoju partnerku/ra, kamarátov, rodinných príslušníkov, deti alebo akýchkoľvek známych.

  • Level: Lmix, vhodné pre všetkých, aj bez predošlých skúseností
  • Trvanie: 120 minút
  • Cena: 29€

Rezervácia miesta je platná až po zaplatení workshopu a suma za workshop je nevratná.

Zaplatiť môžete dopredu v hotovosti v štúdiu alebo zvoliť platbu prevodom. 

NOVÉ TERMÍNY ČOSKORO!
 

O ZUZKE:

Zuzka miluje pohyb a všetky jeho kreatívne formy, ktoré môže odovzdávať svojmu okoliu.

Je certifikovanou učiteľkou Acro Yogy, Yogy, Meditácie, Movement flow systému a dalších techník. Miluje tanec, cestovanie a všetky slnečné dni plné pohybu.

Acro Yoga si ju našla nečakane a túto úžasnú prax si okamžite zamilovala. Acro Yoga nás učí užívať si malé víťazstvá a zároveň sa hravým spôsobom učiť rôzne techniky, pózy a vytvárať flows s úžasnou celosvetovou komunitou. Jej obľúbenou oblasťou sú kreatívne L-base flows a netradičné pozície. 

Zuzka učí Acro Yogu od roku 2019. Zúčastnila sa množstva medzinárodných Acro Yoga workshopov v Taliansku, Španielsku, Rakúsku, Holandsku či Mexiku a úspešne absolvovala Acro Yoga Teachers Training v Argentíne pod vedením Partner Acrobatics (2023), kde sa z nej (už aj) oficiálne stala certifikovaná učiteľka Acro Yogy.

Okrem Acro Yogy sa špecializuje aj na Movement flow systém. Movement flow spája v sebe prvky martial arts, floor work, animal flows, capoeira, Ido Portal moves, yogy, akrobacie, aerials, contentporary a iné. Movement flow systém je spojením sily, elegancie a radosti z pohybu v každej jeho forme. Vzdelanie a certifikáciu učiteľky Movement Flow absolvovala pod vedením Slava Goloubova. 

Zuzka rada skúma rôzne prístupy k výučbe pohybov so zameraním na detaily a je odhodlaná pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele kreatívnym, hravým a hlavne bezpečným spôsobom. 

Je súčasťou projektu Človek 2.0 (Pezinok, Slovensko) a spoluzakladateľkou projektu FlowIn Movement Studio (Santa Cruz de la Sierra, Bolívia).

 

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

CHAIR DANCE so Zuzkou

Zuzka

Flexi

Zameranie: Tanec
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

Cena 25,00

Najbližšia hodina 06.07.2024

Pozrieť detail
Workshop

FLYING POLE s Miškou

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

POLE CHOREO s Viol

Viola

Pole Dance, Tanec

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail