Detail workshopu Zameranie:

HANDBALANCING S MICHALOM BARBIEROM

Pozývame vás na stojkové workshop pre pokročilých s úspešným športovcom zo sveta Fitness a šikovným handbalancerom MICHALOM BARBIEROM, ktorý sa budú konať v sobotu 10.2. v Bratislave. Využite túto skvelú príležitosť a naučte sa zložitejšie prvky handbalancingu!

Na tomto workshope sa Michal bude venovať pokročilejším kondičným technikám pri stene, stojke v priestore, prejdete si rôzne pozície ako straddle, tuck a iné a podľa výkonnosti zúčastnených sa povenujete výtlaku do stojky, alebo stojke na jednej ruke.

  • Trvanie: 150 minút
  • Level: L1 a L2

CENA A REZERVÁCIA

Cena oboch workshopov je rovnako 45€

Rezervácia miesta je nutná vopred cez náš rezervačný systém. Prosíme, berte na vedomie, že rezervácia na workshopy je platná až po zaplatení a platba je nevratná.

O MICHALOVI:

Od svojich 12 rokov sa aktívne venuje pohybu. Pohyb ho najprv začal fascinovať cez pouličnú disciplínu s názvom Parkour. Neskôr sa pomocou Parkouru dostal k ďalším disciplínam, ako sú Freerunning, Street workout, Kalistenika a Handbalancing. Jedná sa o disciplíny, ktoré rozvíjate za pomoci vášho vlastného tela a tvorivosti. Tieto pohybové umenia mu pomohli vybudovať estetické telo, plynulé akrobatické prvky, vyššiu pohyblivosť, silu a flexibilitu. Po niekoľkých rokoch cvičenia, zbierania skúseností zo zahraničia a trénovania s profesionálmi sa rozhodol s touto radosťou podeliť a založil Limitless Academy. L.A akadémia je miesto, ktoré združuje deti a mládež s podobnou láskou k pohybu. Jedná sa o pravidelné tréningy Parkour, Freerunning a Kalisteniky. Vďaka dobrému pohybovému základu, tvrdým tréningom a odhodlaniu sa Michalovi podarilo dosiahnuť významné ocenenia vo Fitness, ako 2x majster sveta, 3x vicemajster sveta a 2x majster Európy.

Sme veľmi radi, že si na nás Michal našiel čas a príde nás obohatiť svojími niekoľkoročnými skúsenosťami zo sveta handbalancingu a už teraz sa veľmi tešíme na ďalšiu spoluprácu :)

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

ACRO YOGA SO ZUZKOU A PIHIM

Zuzka

Flexi, Gymnastika

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 120 minút
Level: LMIX

Cena 29,00

Najbližšia hodina 02.03.2024

Pozrieť detail
Workshop

MOVEMENT FLOW SO ZUZKOU

Zuzka

Flexi, Gymnastika

Zameranie: Flexi
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

Cena 25,00

Najbližšia hodina 02.03.2024

Pozrieť detail
Workshop

HIGH HEELS s Veronikou

Veronika

Tanec

Zameranie: Tanec
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail