Detail workshopu Zameranie:

HANDBALANCING S MICHALOM BARBIEROM

Pozývame vás a stojkové workshopy s úspešným športovcom zo sveta Fitness a šikovným handbalancerom MICHALOM BARBIEROM, ktoré sa budú konať v sobotu 25.3. v Bratislave. Využite túto skvelú príležitosť a naučte sa, ako na vytúženú stojku, či zložitejšie prvky handbalancingu!

Na workshopoch si krok po kroku prejdete, ako sa naučiť stojku, metodicky si vysvetlíte, ako sa technicky správne naučiť základné výdrže na rukách, stojku na hlave, na lakťoch a následne samostatnú kapitolu stojku na rukách. Takisto si spolu prejdete rôzne cvičenia na strečing, mobilitu a rovnako aj kondičné cvičenia na silu a koordináciu pre správne vykonanie stoja na rukách. Na záver si vysvetlíte a vyskúšate náročnejšie techniky, ako sú výtlaky do stojky, stojka na jednej ruke a rôzne prechody a zostavy. Workshopy sú rozdelené na začiatočníkov a pokročilých.

ZAČIATOČNÍCI

Na tomto workshope sa s Michalom budete venovať hlavne základným výdržiam na rukách a ich variáciám, stojke na hlave a jej poziíciám, pohybom a prechodom, stojke na lakťoch a nakoniec si prejdete úvod do stojky na rukách ako polohovanie a koordinačné techniky pri stene.

  • Trvanie: 150 minút
  • Level: L0

POKROČILÍ

Na workshope pre pokročilých sa budete zase venovať pokročilejším koordinačným technikám pri stene, stojke v priestore, prejdete si rôzne pozície ako straddle, tuck a iné a podľa výkonnosti zúčastnených sa povenujete výtlaku do stojky, alebo stojke na jednej ruke.

  • Trvanie: 150 minút
  • Level: L1 a L2

CENA A REZERVÁCIA

Cena oboch workshopov je rovnako 45€

Rezervácia miesta je nutná vopred cez náš rezervačný systém. Prosíme, berte na vedomie, že rezervácia na workshopy je platná až po zaplatení a platba je nevratná.

O MICHALOVI:

Od svojich 12 rokov sa aktívne venuje pohybu. Pohyb ho najprv začal fascinovať cez pouličnú disciplínu s názvom Parkour. Neskôr sa pomocou Parkouru dostal k ďalším disciplínam, ako sú Freerunning, Street workout, Kalistenika a Handbalancing. Jedná sa o disciplíny, ktoré rozvíjate za pomoci vášho vlastného tela a tvorivosti. Tieto pohybové umenia mu pomohli vybudovať estetické telo, plynulé akrobatické prvky, vyššiu pohyblivosť, silu a flexibilitu. Po niekoľkých rokoch cvičenia, zbierania skúseností zo zahraničia a trénovania s profesionálmi sa rozhodol s touto radosťou podeliť a založil Limitless Academy. L.A akadémia je miesto, ktoré združuje deti a mládež s podobnou láskou k pohybu. Jedná sa o pravidelné tréningy Parkour, Freerunning a Kalisteniky. Vďaka dobrému pohybovému základu, tvrdým tréningom a odhodlaniu sa Michalovi podarilo dosiahnuť významné ocenenia vo Fitness, ako 2x majster sveta, 3x vicemajster sveta a 2x majster Európy.

Sme veľmi radi, že si na nás Michal našiel čas a príde nás obohatiť svojími niekoľkoročnými skúsenosťami zo sveta handbalancingu a už teraz sa veľmi tešíme na ďalšiu spoluprácu :)

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

LETNÝ DETSKÝ TÁBOR

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 1 týždeň
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

ALL IN GYM CAMP LANŠKROUN

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 3 dni
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

ALL IN GYM CAMP CHORVÁTSKO

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 1 týždeň
Level: LMIX

 

Pozrieť detail