Tréner

Terka

„Tanec je a vždy bol jednou z najdôležitejších častí môjho života. Napriek tomu, že som sa rozhodla tanec neštudovať, nepretržite sa mu venujem väčšinu môjho života. S tancom som začala, keď som mala 4 roky, ale modernému tancu sa venujem od 12-tich. Začínala som v detskom folklórnom súbore, neskôr som prešla do klubu Spektrum Baratislava, Dancy a nakoniec do Elledanse, kde som sa zoznámila s divadelným, jazzovým aj moderným contemporary tancom. Momentálne pôsobím v klube DANCECONTINENT, ktorý reprezentujem na domácich, ale aj medzinárodných súťažiach ako Dancestar, alebo Majstrovstvá Európy, či dokonca sveta.

Tanec je pre mňa najmä radosť, voľnosť, kreativita a uvoľnenie, ale taktiež príležitosť na sebarozvoj a disciplínu. Zúčastňujem sa rôznych workshopov a mala som možnosť zažiť lekcie s rôznymi výbornými tanečníkmi.

Verím, že vám dokážem odovzdať kúsok zo seba a že sa vám bude so mnou dobre tancovať. Budem sa na vás tešiť! :)"

Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.