Článok z blogu

Vianočný večierok ALL IN GYM

Ešte sme sa ani nestihli poriadne vyspať (doslova :D) po úspešnej súťaži v českom Liberci, na ktorej sa zúčastnili naše dievčatá Lucka a Viola a hneď na druhý deň sme sa už pripravovali na náš prvý ALL IN GYM vianočný večierok, na ktorom vďaka našim skalným nechýbalo ani obrovské množstvo sladkých a slaných maškŕt, punč a dokonca aj rezne so zemiakovým šalátom :D Okrem dobrého jedla sme si večer spríjemnili aj umeleckým programom, ktorý spočíval v 8. vystúpeniach našich odhodlaných žiakov :)

Ale pekne poporiadku. S Miškou sme dali najskôr štúdio trochu do poriadku, pripravili sme stoly, nachystali tanieriky a umiestnili náš prvý domáci punč. Od 16:00 sme otvorili brány nášho štúdia pre návštevníkov. Ako tak chodili ľudia s toľkými dobrotami, sme sa s Miškou len modlili, aby už nikto nič viac nedoniesol, keďže už to neboli naozaj kam dať :). Nakoniec zostalo koláčov aj na niekoľko dní potom :D

O hodinku neskôr okolo piatej mohol začať program. Ako prvý sa predstavili naši gymnasti, ktorí už majú čo to za sebou a pod mojím vedením cvičia už nejaký ten čas v zložení: Marián Fedurco, Majka Šubjaková, Niki Valovičová, Nela Miková a Julka Čekovská. Nesklamali a pekne odskákali prvky pokročilej gymnastiky ako sú premety bokom, premety vpred, vzad, saltá a podobne.

Ako druhé číslo večera sa predstavili dievčatá Dianka Kéry a Sárka Šebová so svojím vystúpením vzdušnej akrobacie na šále. Dievčatá u nás navštevujú kurz Contemporary s Naty a okrem toho sa už dlhšie venujú cvičenuz na šále a gymnastike. Predviedli krásne a náročné prvky ako na šále, tak aj na zemi :)

Ako tretie sa ukázali dievčatá z kurzu baletu pod vedením našej Simi v zložení: Simi Bobeková, Majka šubjaková, Diana Olexová a Petra Majzúnová, ktoré ukážkovo predviedli choreografiu základov baletu.

V poradí štvrté číslo programu nasledovalo vystúpenie až na dvoch náčiniach v jednej choreografii a to tyč a stolička v podaní našej Katky Fedorovej. A keďže Katke nikdy neujde žiaden tréning pole dance, pole choreo či chair dance, bolo sa na čo pozerať :)

Ďalšie vystúpenie večera bola Pole Choreo v podaní jednej z našich najpokročilejších pole dance-eriek – Majky Palkovičovej. Aj napriek obavám a nervozite Majka prekročila hranice svojej komfortnej zóny a po prvýkrát v živote vystupovala pred ľuďmi a krásne odtancovala svoju choreografiu, za čo jej patrí veľký obdiv.

V poradí šiesta sa predstavila Lucka Fedurcová, ktorá čisto, ako to ona vie, odcvičila svoju náročnú súťažnú choreografiu, ktorú predviedla deň predtým v Liberci. Tentokrát ešte uvoľnenejšie a istejšie :)

Hneď za Luckou sa taktiež so svojou súťažnou choreografiou z minulého dňa, za ktorú dokonca získala striebornú medajlu, predstavila Viola Stuchlíková, ktorá aj napriek doznievajúcej nádche zacvičila absolútne brilantne, za čo sme na ňu hrdí.

No a posledné číslo večera patrilo nám s Miškou a nášmu pole doubles, teda cvičeniu na tyčke vo dvojici. Vždy je síce čo zlepšovať, no myslím, že nám to vyšlo celkom slušne a aj diváci naše vystúpenie, rovnako ako aj všetkých pred nami ocenili veľkým potleskom.

Nasledovalo fotenie, voľná zábava a pomaličky nastal čas dojesť šalát (rezne už boli dávno fuč), koláče, sušienky, chrumky, dopiť punč a ísť domov. Večer hodnotím ako veľmi vydarený. Všetci sme si to užili, kultúrne sa vyžili, porozprávali sa, najedli a trochu pocvičili. Už teraz sa na vás teším opäť o rok :)

Rád by som touto cestou poďakovať všetkým zúčastneným jednak za to, že prišli, priniesli kopec chutných dobrôt a hlavne za to, že vôbec ste a že ste stále s nami. Znie to ako klišé, ale skutočne sme poctení, že máme okolo seba toľko skvelých a zaujímavých ľudí. A posledná ďakovačka patrí Simi, že sa hrdinsky postavila tomu neporiadku po večierku a pomohla nám s ním zatočiť :D

Nech vás ALL IN GYM sprevádza!

Slavo

500 +

Spokojných klientov

3000 +

Hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako sa prihlásim na kurz alebo workshop?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina) na rozvičku
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku na prezlečenie)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- hocičo v čom sa cítite pohodlne (tričko, tepláky/legíny)
- cvičí sa na naboso alebo v ponožkách
- dobrú náladu :)

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako sa prihlásim na súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 35€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 30€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class a ako sa viem prihlásiť?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

Hlavný vchod sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-20 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps

Ako sa odhlásim z kurzu či workshopu?

Bezplatné odhlásenie z kurzu je možné najneskôr 48h pred začatím prvej hodiny z kurzu prostredníctvom svojho účtu. Bezplatné odhlásenie z workshopu (pokiaľ nie je uvedené inak) je možné najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo alebo daný kurz/workshop je potrebné dodatočne zaplatiť.

Ako sa odhlásim z kurzovej hodiny?

Odhlásenie z kurzovej hodiny je možné najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 4 týžňového kurzu máte nárok na 1 náhradnú hodinu a v prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny.

Ako sa odhlásim z jednorazovej hodiny?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, odhlásenie z jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako sa odhlásim z open class a súkromnej hodiny?

V prípade zrušenia open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.