Článok z blogu

Vianočný večierok ALL IN GYM

Ešte sme sa ani nestihli poriadne vyspať (doslova :D) po úspešnej súťaži v českom Liberci, na ktorej sa zúčastnili naše dievčatá Lucka a Viola a hneď na druhý deň sme sa už pripravovali na náš prvý ALL IN GYM vianočný večierok, na ktorom vďaka našim skalným nechýbalo ani obrovské množstvo sladkých a slaných maškŕt, punč a dokonca aj rezne so zemiakovým šalátom :D Okrem dobrého jedla sme si večer spríjemnili aj umeleckým programom, ktorý spočíval v 8. vystúpeniach našich odhodlaných žiakov :)

Ale pekne poporiadku. S Miškou sme dali najskôr štúdio trochu do poriadku, pripravili sme stoly, nachystali tanieriky a umiestnili náš prvý domáci punč. Od 16:00 sme otvorili brány nášho štúdia pre návštevníkov. Ako tak chodili ľudia s toľkými dobrotami, sme sa s Miškou len modlili, aby už nikto nič viac nedoniesol, keďže už to neboli naozaj kam dať :). Nakoniec zostalo koláčov aj na niekoľko dní potom :D

O hodinku neskôr okolo piatej mohol začať program. Ako prvý sa predstavili naši gymnasti, ktorí už majú čo to za sebou a pod mojím vedením cvičia už nejaký ten čas v zložení: Marián Fedurco, Majka Šubjaková, Niki Valovičová, Nela Miková a Julka Čekovská. Nesklamali a pekne odskákali prvky pokročilej gymnastiky ako sú premety bokom, premety vpred, vzad, saltá a podobne.

Ako druhé číslo večera sa predstavili dievčatá Dianka Kéry a Sárka Šebová so svojím vystúpením vzdušnej akrobacie na šále. Dievčatá u nás navštevujú kurz Contemporary s Naty a okrem toho sa už dlhšie venujú cvičenuz na šále a gymnastike. Predviedli krásne a náročné prvky ako na šále, tak aj na zemi :)

Ako tretie sa ukázali dievčatá z kurzu baletu pod vedením našej Simi v zložení: Simi Bobeková, Majka šubjaková, Diana Olexová a Petra Majzúnová, ktoré ukážkovo predviedli choreografiu základov baletu.

V poradí štvrté číslo programu nasledovalo vystúpenie až na dvoch náčiniach v jednej choreografii a to tyč a stolička v podaní našej Katky Fedorovej. A keďže Katke nikdy neujde žiaden tréning pole dance, pole choreo či chair dance, bolo sa na čo pozerať :)

Ďalšie vystúpenie večera bola Pole Choreo v podaní jednej z našich najpokročilejších pole dance-eriek – Majky Palkovičovej. Aj napriek obavám a nervozite Majka prekročila hranice svojej komfortnej zóny a po prvýkrát v živote vystupovala pred ľuďmi a krásne odtancovala svoju choreografiu, za čo jej patrí veľký obdiv.

V poradí šiesta sa predstavila Lucka Fedurcová, ktorá čisto, ako to ona vie, odcvičila svoju náročnú súťažnú choreografiu, ktorú predviedla deň predtým v Liberci. Tentokrát ešte uvoľnenejšie a istejšie :)

Hneď za Luckou sa taktiež so svojou súťažnou choreografiou z minulého dňa, za ktorú dokonca získala striebornú medajlu, predstavila Viola Stuchlíková, ktorá aj napriek doznievajúcej nádche zacvičila absolútne brilantne, za čo sme na ňu hrdí.

No a posledné číslo večera patrilo nám s Miškou a nášmu pole doubles, teda cvičeniu na tyčke vo dvojici. Vždy je síce čo zlepšovať, no myslím, že nám to vyšlo celkom slušne a aj diváci naše vystúpenie, rovnako ako aj všetkých pred nami ocenili veľkým potleskom.

Nasledovalo fotenie, voľná zábava a pomaličky nastal čas dojesť šalát (rezne už boli dávno fuč), koláče, sušienky, chrumky, dopiť punč a ísť domov. Večer hodnotím ako veľmi vydarený. Všetci sme si to užili, kultúrne sa vyžili, porozprávali sa, najedli a trochu pocvičili. Už teraz sa na vás teším opäť o rok :)

Rád by som touto cestou poďakovať všetkým zúčastneným jednak za to, že prišli, priniesli kopec chutných dobrôt a hlavne za to, že vôbec ste a že ste stále s nami. Znie to ako klišé, ale skutočne sme poctení, že máme okolo seba toľko skvelých a zaujímavých ľudí. A posledná ďakovačka patrí Simi, že sa hrdinsky postavila tomu neporiadku po večierku a pomohla nám s ním zatočiť :D

Nech vás ALL IN GYM sprevádza!

Slavo

1000 +

Spokojných klientov

8000 +

Odučených hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako si rezervujem miesto na kurze alebo workshope?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina) na rozvičku
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku na prezlečenie)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- hocičo v čom sa cítite pohodlne (tričko, tepláky/legíny)
- cvičí sa na naboso alebo v ponožkách
- dobrú náladu :)

Aké topánky sú vhodné na Exotic Pole Dance?

- odporúčame značky Pleaser USA alebo Hella Heels.
- čižmy majú stabilnejší členok, preto ich považujeme za vhodnejšie pre začiatočníkov
- objednáte ich napríklad na polejunkie.com alebo poledance32.sk, kde majú veľa topánok v zľave a ušetríte na poštovnom :)
- ak s Exotic Pole Dance len začínate a nechcete si hneď kupovať topánky, môžete cvičiť aj naboso

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako si rezervujem súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 40€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 37€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

HLAVNÝ VCHOD sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
VEDĽAJŠÍ (zadný) VCHOD sa nachádza zo strany vnútrobloku obytného domu. Tento vchod prosím používajte, keď idete na juniorské kurzy a kurzy gymnastiky.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-21 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps.

Ako zruším rezerváciu kurzu či workshopu?

Zrušenie rezervácie kurzu je možné najneskôr 48h pred začiatkom prvej hodiny z kurzu. Zrušenie rezervácie workshopu nie je možné. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.

Ako zruším rezerváciu kurzovej hodiny?

Zrušenie rezervácie kurzovej hodiny za kredit je možné najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny ak nie je uvedené inak.

Ako zruším jednorazovú hodinu?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, zrušenie rezervácie jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu open class a súkromnej hodiny?

V príipade zrušenie rezervácie open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.