Článok z blogu

POLITOV CAMP CIRALI - TURECKO

Kto sa v pole dance kruhoch pohybuje nejakú dobu, pravdepodobne zachytil meno Dimitry Politov. Môžeme povedať, že je to je jeden z najznámejších pole dancerov na svete. Do povedomia (nielen v Pole Dance svete) sa dostal predovšetkým vďaka svojím akrobatickým a dych-berúcim, niekedy až nebezpečným prvkom a originálnym vystúpeniam na tyči. Už približne 2 roky pôsobí v tureckom prímorskom mestečku Cirali, kde si vybudoval skvelé podmienky a trénovanie a na mesačnej báze organizuje pole dance kempy pre ľudí z celého sveta. S Miškou sme už dlho po kempe pokukovali a tešíme sa, že sa nám toho júnového podarilo zúčastniť.

Po hodinovom meškaní lietadla a dlhej ceste autom z letiska do meteška Cirali, sme o pol druhej v noci konečne dorazili, trochu sa vyspali a ráno sme mohli začať trénovať!

Takmer každý deň ráno o 8:00 sme absolvovali tréning pozostávajúci z dychových a strečingových cvičení, ktoré nám vždy dobre naštartovali deň. Veľa cvičení bolo v ľahu, čo nám ráno vyhovovalo viacerým :D Nasledovali skvelé a zdravé raňajky. Po krátkom oddychu sme o 11:00 začali hlavný tréning dňa. V rozvrhu bol napísaný na 2 hodiny, no tréningy boli tak chytľavé, že sa zvykli aspoň o pol hodinku pretiahnuť a takmer vždy po tréningu sme si ešte zostali cvičiť, aby sme využili, čo najviac času na precvičenie nových vecí, ktoré sme sa naučili. Rozcvička pozostávala prevažne z rôznych tanečných a pohybových cvičení a krátkych choreografií, ako aj zábavných cvičení vo dvojici. Nasledovala hlavná časť. Tá bola vždy venovaná jednému náročnému prvku, ako salto z tyče, odskok, fonji, "lietačka" a pod. Dimitry vždy veľmi podrobne rozpracoval zložitý prvok na menšie časti, prechádzali sme krok po kroku každý detail a učili sa tiež rôzne ľahšie a ťahšie varianty, aby tréning zvládli všetci. Nasledovala poobedná prestávka, počas ktorej sme zvykli ísť k moru alebo sme porobili administratívne veci okolo gymu :) Večerný tréning začínal o 17:00 a okrem pole dance sme zvykli ísť aj na túru, airtrack či skákať saltá z tyče do molitánovej jamy. Na záver dňa sme mali v ubytovaní okolo 20:00 nachystanú naozaj skvelú večeru s výborným dezertom. Po celom dni sme zvykli byť tak unavení, že sme zaspali doslova do 5 minút.

Počas celého campu sme mali dva dni "voľna", ktoré sme trávili samozrejme tiež celkom aktívne :D Jeden voľný deň sme mali Pole Dance na pláži, kde boli postavené dve kratšie tyče, na ktorých sme sa fotili alebo natáčali videá :) Druhý deň voľna sme išli na výlet loďou, ale nenechajte sa pomýliť, nešlo o klasický "boat trip", ale niekoľko hodinové fotenie na plávajúcej tyči na vode, pri krásnom skalnatom zálive :) My sme sa s Miškou natreli opalovacím krémom a ešte k tomu "floating pole" bola umiestnená pod priamym slnkom, tak si viete predstaviť ako veľmi sa nám šmýkalo :D Okrem toho ako bola tyč na vode, tak vás stáčala stále do jednej strany, preto odfotiť prvok z dobrého uhla, chcelo veľkú dávku trpezlivosti :)

A takto sme na Dimitryho kempe prežili únavných, no zároveň úžasných 10 dní. Super tréningy, veľmi chutné jedlo a priateľská atmosféra. Rozhodne odporúčame každému, kto sa chce naučiť parádne a efektné triky na tyči. Kemp odporúčame od nášho levelu L2 (mierne/ stredne pockročilý) a mať zvládnuté prvky ako leg hang, shouldermount, reverse grab spin a podobne.

Nech vás pole dance sprevádza!

Slavo a Miška

500 +

Spokojných klientov

3000 +

Hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako si rezervujem miesto na kurze alebo workshope?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina) na rozvičku
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku na prezlečenie)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- hocičo v čom sa cítite pohodlne (tričko, tepláky/legíny)
- cvičí sa na naboso alebo v ponožkách
- dobrú náladu :)

Aké topánky sú vhodné na Exotic Pole Dance?

- odporúčame značky Pleaser USA alebo Hella Heels.
- čižmy majú stabilnejší členok, preto ich považujeme za vhodnejšie pre začiatočníkov
- objednáte ich napríklad na polejunkie.com alebo poledance32.sk, kde majú veľa topánok v zľave a ušetríte na poštovnom :)

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako si rezervujem súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 35€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 30€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

Hlavný vchod sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-20 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps

Ako zruším rezerváciu kurzu či workshopu?

Bezplatné zrušenie rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48h pred začatím prvej hodiny z kurzu prostredníctvom svojho účtu. Bezplatné zrušenie workshopu (pokiaľ nie je uvedené inak) je možné najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo daný kurz/workshop je potrebné dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu kurzovej hodiny?

Zrušenie rezervácie kurzovej hodiny je možné najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 4 týžňového kurzu máte nárok na 1 náhradnú hodinu a v prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny.

Ako zruším jednorazovú hodinu?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, zrušenie rezervácie jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu open class a súkromnej hodiny?

V príipade zrušenie rezervácie open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.