Článok z blogu

POLE DANCE SHOW SLOVENSKO 2023

Veľa z vás, pole dance pozitívnych, ste určite zachytili udalosť, ktorá sa niesla v znamení show! V sobotu 10.6. sa v Bratislave totiž konal 3. ročník podujatia POLE DANCE SHOW SLOVENSKO.

Od nás sme sa na tejto jedinečnej súťaži bez pravidiel a obmedzení zúčastnili my (Slavo a Miška) a tiež Luky. Kým my sme upgradli svoju artovú choreošku z Pole Artistic Hungary, Luky si zopakoval svoju "let' s get physical" choreografiu z českých majstrovstiev.

Na tejto súťaži, ako to vypovedá aj jej samotný názov, je hlavným hodnotiacim kritériom show. Porota je veľmi rôznorodá nakoľko sa nehodnotí technika, ale art, emócia, choreografia a celkový dojem. Práve preto sa v tejto súťaži fantázie medze nekladú a prináša tak priestor aj pre tie najšialenejšie témy a nápady :)

Tento rok sa súťažilo sa v dvoch kategóriách: Pole Dance a Exotic Pole Dance. Kto náhodou nepozná exotic, ide o druh pole dance, kde sa cvičí s topánkami na vysokých platformách.

Naša príprava na toto podujatie bola trochu stresujúca, nakoľko sme kvôli zraneniam ešte posledné dni s Miškou váhali, či sa zúčastníme, no nakoniec sme sa rozhodli ísť do toho. Prvý kontakt s atmosférou nastal, keď sme okolo pol druhej popoludní vstúpili do Zrkadlového Hája v bratislavskej Petržalke. Po prvých minútach sme zistili, že tyče sú od seba vzdialené o 40cm viac, ako mali pôvodne byť, čo nás mierne znepokojilo, no mali sme dostatok času sa s tým na pódiovej skúške vysporiadať. Už sa to začína stávať tradíciou, že na pódiovke nám vôbec nevyjdú prvky na tyči, aby sme náhodou neboli do vystúpenia v kľude :D Nakoniec aj napriek miernej nervozite, naše vystúpenie dopadlo veľmi dobre a my sme si to veľmi užili. Odchádzali sme z pódia nadmieru spokojní, čo ocenilo veľkým potleskom aj obecenstvo. Tá atmosféra a podpora na "domácom" stagi bole neskutočná.

Témou nášho vystúpenia bol toxický vzťah, z ktorého je ťažké uniknúť. Pre túto dvojicu to síce nedopadlo dobre, no pre mňa s Miškou lepšie a odišli sme s prvým miestom od poroty v našej kategórii pole dance a takisto aj s cenou diváka, čo je cena za najlepšie vystúpenie z celej súťaže, za ktorú mohli hlasovať diváci.

Lukyho vystúpenie bolo naopak veľmi veselé, dynamické a zábavné. Podarilo sa mu roztlieskať a rozosmiať celé publikum a urobiť jednu parádnu show. Najviac mu gratulujeme ku krásnemu druhého miestu, bol si opäť skvelý!

Gratulujeme všetkým súťažiami zo SR aj ČR k vystúpeniam, ktoré veríme, že si užili!

Na záver by sme chceli poďakovať našej skvelej kamarátke Deniske z Dance Continent za pomoc s choreografiou a Paťovi z Profy, ktorý sa staral o Slavkove koleno celý týždeň, aby zvládol v sobotu odvystupovať :)

Veľká vďaka patrí aj vám všetkým, ktorí ste do Zrkadlového hája prišli. Ďakujeme za skvelú atmosféru a milé slová po vystúpení, veľmi si to vážime. Vďaka vám a vášmu záujmu je možné podobné súťaže realizovať a rozvíjať pole dance na Slovensku. Sme veľmi radi, že sme to napokon nevzdali, bol to pre nás krásny zážitok :)

Ďakujeme aj organizátorom Danielovi a Lucii Krížikovcom, ktorí majú neľahkú úlohu a opäť sa im podarilo zorganizovať jednu výbornú súťaž. Ďakujeme za vašu trpezlivosť, ochotu a pomoc, ste super :)

Miška a Slavo

500 +

Spokojných klientov

3000 +

Hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako si rezervujem miesto na kurze alebo workshope?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina) na rozvičku
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku na prezlečenie)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- hocičo v čom sa cítite pohodlne (tričko, tepláky/legíny)
- cvičí sa na naboso alebo v ponožkách
- dobrú náladu :)

Aké topánky sú vhodné na Exotic Pole Dance?

- odporúčame značky Pleaser USA alebo Hella Heels.
- čižmy majú stabilnejší členok, preto ich považujeme za vhodnejšie pre začiatočníkov
- objednáte ich napríklad na polejunkie.com alebo poledance32.sk, kde majú veľa topánok v zľave a ušetríte na poštovnom :)

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako si rezervujem súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 35€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 30€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

Hlavný vchod sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-20 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps

Ako zruším rezerváciu kurzu či workshopu?

Bezplatné zrušenie rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48h pred začatím prvej hodiny z kurzu prostredníctvom svojho účtu. Bezplatné zrušenie workshopu (pokiaľ nie je uvedené inak) je možné najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo daný kurz/workshop je potrebné dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu kurzovej hodiny?

Zrušenie rezervácie kurzovej hodiny je možné najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 4 týžňového kurzu máte nárok na 1 náhradnú hodinu a v prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny.

Ako zruším jednorazovú hodinu?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, zrušenie rezervácie jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu open class a súkromnej hodiny?

V príipade zrušenie rezervácie open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.