Tréner

Nikol

K športu a fyzickej aktivite som bola vedená snáď už od doby, kedy som začala chodiť. Prešla som si tak takmer každým športom, ktorý vás napadne. Športová gymnastika, ľahká atletika formou vytrvalostných behov, jazdectvo, lukostreľba a bojové umenie- s týmto všetkých som do hĺbky plne oboznámená.
Vždy ma však pútali estetické športy a tak ma v roku 2017 očaril Pole dance a ako sa hovorí, bola to „láska na prvý pohľad“. Fascinuje ma v celej jeho kráse, ladnosti ale aj drsnosti a náročnosti. V roku 2021 som sa zúčastnila otvoreného šampionátu v Liberci v kategórii profesionál, momentálne sa pripravujem na kvalifikačné kolo na majstrovstvá sveta pod záštitou IPSF.
Aktuálne študujem učiteľstvo fyziky a telovýchovy, som kvalifikovaný rozhodca plávania 1. stupňa. S výukou pole dance mám takmer 4 ročné skúsenosti so všetkými vekovými kategóriami a úrovňami. Som človeknperfekcionista zameraný na detail a to po každej stránke veci. Moje hodiny začínajú korektnou didaktickou radou zahrievacích, mobilizačných, strečingových a následne posilňovacích cvičení ako prevencia zranení a úrazov. Pri učení jednotlivých prvkov dbám na prípravné cvičenia, ale najmä pevné základy ako aj kompenzačné cvičenia a priateľskú atmosféru :)
Posúvanie mojich skúseností ďalej ma nesmierne napĺňa, ešte viac ma však teší posun mojich žiakov a žiačok a ich nadšenie rozvíjať sa ďalej. Teším sa na vás na hodinách :)

Kurz

POLE DANCE

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Muriel

Pole Dance, Workout

Viola

Pole Dance, Tanec

Nikol

Pole Dance

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 24.09.2023

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.